Geri
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Mesaj Gönder
Değişim

Ürün Değişim Koşulları;
Sipariş verdiğiniz ürünleri teslim aldıktan sonra değiştirmek isterseniz,
Teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişim süresi 14 günü geçmiş olarak tarafımıza gönderdiğiniz kargolarınız karşı ödemeli olarak size geri gönderilir. Değişim yalnızca bir kere yapılmaktadır, ikinci kez değişim yapılmaz ve bir kere değişim yapıldıktan sonra ücret iadesi yapılmaz. Değişimlerde kargo ücreti alıcıya aittir. 


Değişim için göndereceğiniz ürünler kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş, yıkanmamış olmalı ve tekrar satılabilirlik halini korumalıdır.
Değişim gönderirken ürünleri orijinal kutusu, ambalajı, üzerinde gelen aksesuarları ve varsa hediyesi ile birlikte değişim için teslim ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde gönderiniz.
Değişim göndermeden önce 0 850 888 8298 nolu müşteri hizmetlerimizden arayarak bilgi alabilir ya da 0 850 888 8298 nolu Whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz.
Değişim siparişinizi size getiren Yurtiçi Kargo şirketine size verilen değişim kodu ile ilettiğiniz taktirde değişim kargonuzu tarafımıza gönderebilmektesiniz. Değişimlerde ürünleri bize gönderirken kargonuzu Yurtiçi Kargo ile aynı şekilde gönderebilirsiniz. Ürününüzün değişimi yapılıp bizden size gönderilirken kargo alıcı ödemeli olarak gönderilmektedir.
Ürünleri anlaşmalı olmadığımız kargo firması ile göndermek isterseniz kargo bedelini ödemeniz gerekmektedir. Aksi halde ürün kabul edilmeyerek size gönderilecektir.


Değişim adresi: 
www.lovefab.com.tr
ATAKENT MAH. MALAZGIRT CAD. 1.ETAP SUTEK SİTESİ NO: 5 /2 KÜÇÜKÇEKMECE/ ISTANBUL değişim kargonuzu kargoya verdikten sonra, kargo firmasından alacağınız gönderi takip kodunuzu saklayınız. Gerekli olması halinde sizden istenebilir.
Ürün elimize ulaştıktan sonra değişim işleminiz en geç 14 gün içerisinde tamamlanır. Eğer ürün değişimi talep ettiyseniz ve ürün elimizde mevcut ise değişim işleminiz yapılırken müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçip bilgi verdikten sonra değişim ürününüzü kargoya verirler. Ürün elimizde mevcut değilse tarafınıza bilgi verilerek başka bir ürün seçebilirsiniz.  


Gelen Ürün Kusurlu, hatalı veya defolu ise yapmanız gerekenler Sipariş verdiğiniz ürünler paketlenirken kalite kontrolden geçmektedir. Fakat bazı ürünlerde üretici kaynaklı kumaş veya dikiş hataları ile karşılaşmış olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda almış olduğunuz ürünü değişim süresi içinde (14 gün) tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontrol sağlandıktan sonra talebinize göre değişim işleminiz yapılacaktır. 


Değişim Süresi Kaç Gün?
Değişim süresi sipariş verdiğiniz ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gündür. Ürünlerinizi teslim alığınız tarihten itibaren 14 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişim süresi 14 günü geçmiş olarak tarafımıza gönderdiğiniz kargolarınız karşı ödemeli olarak geri gönderilir.

Bize Ulaşın