Geri
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Mesaj Gönder
Teslimat & Kargo

KARGO ÜCRETİ :
Türkiye sınırları içerisinde yapmış olacağınız alışverişlerde kargo ücreti 40,00 TL olup, kapıda ödemeli alışverişlerde 10,00 TL kapıda ödeme ücreti alınmaktadır.

TESLİMAT :
Ürününüz, sipariş verildikten sonra 24 saat ( Kampanya dönemlerinde 48 saat ) içerisinde Kargo `ya verilir. Ürününüz kargoya verildiği anda kargo takip numaranız size SMS olarak gönderilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranızı ana sayfamızdaki  ` `Kargo Takip ` ` butonunu tıklayıp buraya yazarsanız, kargonuzun hangi şubeye, hangi gün ve saatte geleceğini ayrıca şube telefon-adres bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Bağlı olduğunuz Kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi  `3 gün ` içerisinde nottaki kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz www.lovefab.com.tr `ye iade edilir.

Türkiye `nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz.

Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 5 iş günü içerisinde elinizde olacaktır (Mucbir seperler hariç). Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için www.lovefab.com.tr en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

Bize Ulaşın